شیلر ماشین از سال 1971 تا به امروز به پشتوانه علم و کیفیت و مسئولیت پذیری راه خود در صنعت ماشین سازی ابتدا در مرحله اول تولید ، ماشین آلات صنعت چوب را هدف قرار داد و بعدها در زمینه تولید ماشین آلات نساجی ، گیربکس های دریایی و امروز هم ماشین آلات صنایع یو پی وی سی و آلومینیوم نیز فعالیت کرده است.
شیلر ماشین با هدف نگهداری از نام مطمئن و کیفیت برتر بدون از دست دادن سیاستهای مشتری مدارانه ، پرچمدار این صنعت بوده و قدمهای استواری  به سوی آینده برداشته و موفقیت های منحصر به فردی را به دست آورده است.
خانواده بزرگ شیلر ماشین در سال 2004 موفق به اخذ گواهینامه CE اروپا و در سال 2005 گواهینامه های ISO 9001-2000 و GOST-R را برای محصولات خود گردید.
در این راستا بر پایه کیفیت بالای محصولات به اذعان مشتریان گرامی در اقصی نقاط دنیا این مجموعه توانست محصولات خود را به کشورهای اوپایی (آلمان-ایتالیا-هلند-فرانسه و...) ، اکثر کشورهای عربی ، تمامی کشورهای حوزه دریای خزر و همچنین آمریکای لاتین صادر و در اختیار نمایندگان فروش خود قرار دهد.
شیلر تحت لوای کیفیت برتر در تولید و به عنوان یک شرکت تولیدی موفق هرگز از مواضع مشتری مدارانه و اهداف کیفی خود عقب نشینی نخواهد کرد.

سرمایه ما : دانش
سیاست ما : رضایت کامل مشتری
کیفیت ما : محصولات
اصل ما: همیشه پشتیبان محصولات
حرف ما: به پشتوانه گذشته قدرتمند ، پیش به سوی آینده روشن همراه با شما مشتریان گرانقدر